Supervizor výroby
Vysočina, Vysočina, Telč

Hledáme nového kolegu/yni na pozici Vedoucího výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující společnosti. Společnost se zabývá výrobou stínící techniky. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Telč

POPIS POZICE:

řízení výroby ve spolupráci s mistry, - plánování a sledování výroby

optimalizace výrobních procesů s využitím firemního informačního systému

motivace výrobního týmu, zvyšování odbornosti zaměstnanců

kontrola dodržování technologické kázně výroby

stanovení nápravných a preventivních opatření ve výrobě s cílem dosažení nulové chybovosti

spolupráce s dalšími odděleními firmy - kvalita, technologie výroby, sklad, logistika, prodej

PROFIL KANDIDÁTA:

praktická zkušenost s řízením výrobního kolektivu

základní znalost LEAN management výhodou

znalost AJ, NJ výhodou

základní znalost systémů kvality výhodou

NABÍZÍME:

férové finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

stravenky

příspěvky na penzijní připojištění

4 týdny dovolené