SUPERVISOR/KA, RECEPČNÍ/Á v zábavním parku VR PLAY PARK
Praha 1, Praha

Studuješ a hledáš brigádu, která tě bude bavit?! Nechceš skončit v mekáči, nebo jako podržtaška v officu? Chceš mít možnost si volit směny podle potřeby?

Tak to jsi na správném místě! VR Play Park právě hledá šikovné a komunikativní lidi s organizačními schopnostmi, pro které není problém se domluvit česky i anglicky.

Jsme zábavní park s virtuální realitou a guest service je pro nás alfou a omegou. Příjemné vystupování, zájem maximálně spokojeného zákazníka, chladná hlava a organizační vlohy malého týmu jsou u nás must have. Jsi na stejné vlně?

Naše otvíračka je úterý až nedělě. Přes týden jsou směny 15:00 - 21:30 a víkendy 9:00 - 22:00 (střídáme 2 týmy). Snažíme se růst, ale ještě pořád jsme Start Up, takže se dynamicky přizpůsobujeme aktuální poptávce. Měj tedy trochu schovívavosti a počítej s tím, že se ještě můžou věci měnit. Navíc jsme otevření všem možným zlepšovákům a bereme názor každého. Chceš růst s námi?

Nabízíme ti totiž možnost kariérního růstu v mezinárodním týmu. Provedeme tě vším od píky a pomůžeme ti s rozvojem komunikačních schopností a taky se u nás naučíš pracovat s IT a managementem provozu! Zaškolení do běhu bude na pozici operátor se zaměřením na práci s recepcí. Pomož nám vyrůst a budu u nás kariéru podle schvých schopností a preferencí.

Kromě češtiny také požadujeme znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Pokud umíš jazyk navíc nestyď se a dej nám vědět, protože to je velký plus.

Nemusíš mít ani žádné předchozí pracovní zkušenosti. Nabídka je totiž vhodná především pro studenty vysokých škol a maturanty, kteří chtějí dále studovat.
Dej vědět, třeba čekáme právě na tebe!

Požadujeme

Anglický, Český/Slovenský jazyk

Zodpovednosť, bezúhonnosť, komunikatívnu osobnosť a ochotu sa učiť.

Nabízíme

125CZK/hodina, bonusy za skvelé výsledky či súťaže

osobný a kariérny rast v medzinárodnej firme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Torch Entertainment s.r.o.
Okres Praha
Odvětví práce Recepční
Pracovní pozice SUPERVISOR/KA, RECEPČNÍ/Á v zábavním parku VR PLAY PARK
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 125-180 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SUPERVISOR/KA, RECEPČNÍ/Á v zábavním parku VR PLAY PARK ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Torch Entertainment s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Recepční

Hledáte brigády v Praha? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Praha - nejbližší úřady práce