Operátor CNC | Frézka

Kamenice, okres Praha-východ, Kamenice

O nás

Jsme česká výrobní firma s téměř 200 letou tradicí kovárenství a zároveň s nejmodernějšími výrobními procesy a vysokou mírou automatizace. Máme vlastní výzkum a vývoj, rosteme a neustále se zdokonalujeme. Máme dva závody, v Kamenici u Prahy kováme a obrábíme bezpečnostní podvozkové díly do luxusních automobilů světových značek a dále se rozšiřujeme do závodu v Bruntálu.

    Zajímá Vás, jak to vypadá v automotive průmyslu a chcete se podílet na fungování výroby? Nevadí Vám pracovat na směny?

    Rozšiřujeme svůj tým a hledáme kolegy do nástrojárny na směnný provoz. Práce je zajímavá, pestrá a s nejnovějšími technologiemi.

    PRÁCE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY, RÁDI ZAUČÍME.

    Místo výkonu práce: Kamenice, Praha- východ (zajišťujeme svozovou dopravu z Benešova a okolí)

    Náplň práce:

    • Obsluha cnc
    • Kontrola a úprava cnc programů
    • Kontrola dle výkresové dokumentace
    • Měření nástrojů
    • Čištění a běžná údržba stroje
    • Frézování a vrtání ocelového bloku dle výkresové dokumentace

    Co od Vás očekáváme:

    • Ochotu pracovat na směny
    • Technické uvažování
    • Časovou flexibilita
    • Snaha učit se novým věcem

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Zajímavou mzdu s příplatky nad rámec zákoníku práce a měsíčními bonusy
    • Roční bonus 15.000 Kč
    • Příspěvek na dětské tábory
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Kvalitní zaškolení
    • Závodní dotované stravování
    • Kantýnu, posilovnu, bankomat v areálu společnosti
    • Svozovou dopravu z Benešova, Týnce a okolí
    • 5 týdnů dovolené
    • Nejmodernější technologie na pracovišti
    • Stabilitu a zázemí úspěšné, české společnosti s 200 letou tradicí

    PERSONÁLNÍ AGENTURY PROSÍME NEVOLAT, DĚKUJEME.

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Finanční bonusy / prémie
    • Kariérní růst
    • Firemní akce
    • Vzdělávací kurzy
    • Příspěvek na stravování
    • Příspěvek na spoření / pojištění
    • Přátelské prostředí
    • Závodní stravování
    • Občerstvení na pracovišti
    • Fitness na pracovišti
    • Parkoviště

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: Strojmetal Aluminium Forging a.s.
    Lokalita: Kamenice
    Pracovní pozice: Operátor CNC | Frézka
    Směnnost práce fulltime
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 28. 3. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Kamenice - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor CNC | Frézka ve městě Kamenice? Pošlete svůj životopis firmě Strojmetal Aluminium Forging a.s. ještě dnes.