Struskař s nástupem ihned Lákavá mzda

Ostrava, Ostrava

Popis pozice

– příprava žlabů a struskových rýn k odpichu

– spolupráce při výměně armatur při stání pece

– čištění pracovní plošiny vysoké pece před a po odpichu

– usměrňování odtoku strusky na hlavním a odtokovém žlabu

Nabídka: A co za to?

– základní sazbu 157 Kč/hod. + příplatky nad rámec zákona

– pro šikovné možnost přejít do kmene

– 25 dnů dovolené

– dotované stravování

– bezplatné vzdělávání (možnost získat profesní průkazy)

– zvýhodněné volání O2 a slevy na nájemném u spol. Residomo

– nadstandardní zdravotní péči a vitamínové balíčky

– zaměstnanecké akce v průběhu celého roku

– nástup IHNED a mnoho dalšího

Požadavky: Pozor, pozor! Hledáme struskaře s nástupem IHNED! Máš zkušenosti s touto či obdobnou prací v hutním provoze a hledáš si novou práci? Pojď pracovat k nám! Čeká tě zajímavé mzdové ohodnocení i benefity! Neváhej a pošli svůj životopis ještě dnes, nebo nám zavolej!

Znáš někoho, kdo by mohl mít o tuto práci zájem? Neváhej jej doporučit a získej 3 000 Kč!

Co požadujeme my?

– zkušenosti na obdobné pozici (hutní či těžký provoz)

– dobrý zdravotní stav a způsobilost pro práci ve výškách (práce vhodná pro muže)

– platný vazačský či jeřábnický průkaz VÝHODOU

– ochotu pracovat v nepřetržitém provoze (režim 2 ranní - 2 noční - 2 odpolední - 2 dny volno)

– dobrou pracovní morálku

– chuť pracovat a učit se novým věcem

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER, s.r.o.
Okres Ostrava
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Struskař s nástupem ihned Lákavá mzda
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 10. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Struskař s nástupem ihned Lákavá mzda ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Výroba a provoz