STROJNÍK - obsluha kolových rýpadel a nakladačů
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou

Obsah inzerátu

Hledáte stabilní zaměstnání s řadou benefitů? Nelíbí se vám současné pracovní podmínky? Přejete si být u vzniku unikátních staveb? Pojďte pracovat k nám! Společnost PKS stavby a.s. ze Žďáru nad Sázavou patří k nejvýznamnějším stavebním firmám v České republice. Zaměstnáváme přes 300 pracovníků a realizujeme zajímavé projekty napříč celým stavebním sektorem. Postavili jsme desítky významných staveb, z nichž mnohé jisté znáte. Zjistěte, co stavíme, a podívejte se na realizované stavby. Kromě výstavby nových nemovitostí rekonstruujeme i památkově chráněné budovy. Ve stavebnictví máme více než 50leté zkušenosti. Disponujeme vlastními výrobním kapacitami, moderním vozovým i strojírenských parkem.

Popis pozice

CO BUDE VAŠÍ HLAVNÍ NÁPLNÍ?

- výkopové a zemní práce

- terénní úpravy

- vedení provozního deníku stroje

Požadujeme:

JAKÉ POŽADAVKY JSOU PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

- odborné vyučení bez maturity

- řidičský průkaz skup. B, T

- strojní průkaz na kolová rýpadla a nakladače

- praxe výhodou

Nabízíme

PROČ SE VÁM U NÁS BUDE LÍBIT?

- získáte zajímavou práci u stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr po celý rok

- dostanete zajímavé finanční ohodnocení a řadu benefitů: týden dovolené navíc, stravenky,

příspěvky na penzijní připojištění

Proč pracovat u nás

Pracovní poměr ve společnosti PKS stavby a.s. nabízí zajištění práce v dlouhodobém horizontu, stabilní a pravidelný příjem v určených termínech. To je hodnota, která výrazným efektem působí na sociální stabilitu a životní styl našich zaměstnanců a jejich rodin.

Všem svým zaměstnancům poskytujeme firemní standardy na základě podmínek sjednaných v platné kolektivní smlouvě, případně ve vnitropodnikové organizační nebo řídící normě.

  • Kvalifikační odborný rozvoj zaměstnance (včetně možnosti jazykového studia).
  • Další týden dovolené nad zákonný nárok.
  • Příspěvek na stravování.
  • Výhody kolektivní smlouvy u některých důležitých překážek v práci na straně zaměstnance.
  • Lékařská péče poskytovaná smluvním závodním lékařem a smluvním zdravotnickým zařízením.
  • Možnost příspěvku na ubytování zaměstnanců.
  • Finanční odměna při životních a pracovních jubileích.
  • Možnost pomoci zaměstnancům v případě, že se dostanou do vážné zdravotní nebo sociální situace.