• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    30 000 - 38 000 Kč/měsíc
Strojírenský dělník v lisovně pro práci na CNC plazmovém pálicím centru
Senice na Hané

Pracovní doba: 6:00 - 14:00 hod., 13: - 21:00 hod.

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce na plazmovém pálicím centru

POŽADUJEME:
- vyučení ve strojírenském oboru
- svářečský průkaz na pálení plazmou, kyslík (acetylén) - ZK 311 1.1 nebo ZP 311-2 1.1
- práce je vhodná také pro absolventy (na práci zaučíme)

Zaměstnanecké výhody:
- náborový příspěvek 20 000,- Kč
- zázemní české společnosti s dlouholetou tradicí
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele
- po půl roce v pracovním poměru příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč
- pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu způsobenou při výkonu zaměstnání

Kontakt emailem nebo telefonicky v pracovní dny v době od 7:00 hod do 14:00 hod, nebo osobně na adrese pracoviště v pracovní dny od 7:00 do 13:00 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PANAV, a.s.
Okres Senice na Hané
Pracovní pozice Strojírenský dělník v lisovně pro práci na CNC plazmovém pálicím centru
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 - 38 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Senice na Hané - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojírenský dělník v lisovně pro práci na CNC plazmovém pálicím centru ve městě Senice na Hané? Pošlete svůj životopis firmě PANAV, a.s. ještě dnes.
Senice na Hané - nejbližší úřady práce