Strojírenský dělník , pracoviště Rychvald

Ostrava, Bohumín, Karviná

Co vás čeká

Hledáme muže a ženy na pozice obsluhy výrobních strojů. Pracoviště Rychvald a Nový Jičín.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ochotu pracovat v 3 směnném provozu
Zodpovědný přístup
100% docházka

Výhodou bude, pokud budete umět

Co vám můžeme nabídnout

měsíční výkonnostní bonusy
příspěvek na dopravu
lékařskou prohlídku
práce v moderním, temperovaném skladě s nejmodernější technikou
příplatky dle zákoníku práce
závodní jídelna
poskytování prac. nebo firemního oděvu
příspěvek na ubytování
odborná školení

Detaily o pracovním místě:
Firma: Comfort Job Agency s.r.o.
Okres Ostrava, Bohumín, Karviná
Odvětví práce Dělník
Pracovní pozice Strojírenský dělník , pracoviště Rychvald
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 24 000 Kč
Nabídka přidána: 9. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojírenský dělník , pracoviště Rychvald ve městě Ostrava, Bohumín, Karviná? Pošlete svůj životopis firmě Comfort Job Agency s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava, Bohumín, Karviná - Dělník