Strojírenský dělník

Olomouc, Olomouc

Pracoviště: Železniční č.p. 512/7, Olomouc.
V současné době v ASPER ENVI, s.r.o. hledáme dělníka do výroby, který by měl zájem o práci ve firmě s moderním technologickým zázemím.
Požadavky:
- Vzdělání: minimálně nižší střední odborné (technického zaměření výhodou)
- Praxe: minimálně 1 rok ve výrobní strojírenské společnosti
- Zkušenosti, dovednosti: výhodou průkaz řidiče VZV, vazačský průkaz a jeřábnický průkaz pro obsluhu mostového jeřábu
- Znalosti, dovednosti: Efektivní komunikace, iniciativa, bezúhonnost, týmový přístup, samostatnost
- Práce v jednosměnném provozu 7:00 až 15:30 hod. (pondělí - pátek)
Náplň práce:
- Pomocné zámečnické práce podle pokynů vedoucího pracovní čety
- Příprava materiálu řezáním, stříháním, broušením
- Nátěry ocelových dílů štětkou nebo válečkem
Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, mimořádné odměny za výkon práce, přátelský kolektiv.
Zaměstnanecké výhody: stravenky ve výši 90 Kč, odměny za výkon a objem vykonané práce.
První kontakt POUZE telefonicky nebo emailem - zaslat životopis.

Detaily o pracovním místě:
Firma: ASPER ENVI, s.r.o.
Okres Olomouc
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Strojírenský dělník
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 800 Kč - 25 000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Nižší střední odborné
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Cizince

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojírenský dělník ve městě Olomouc? Pošlete svůj životopis firmě ASPER ENVI, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomouc - Výroba a provoz