Strojírenský dělník

Ústí nad Labem, Chabařovice

Místo výkonu práce: Chabařovice 682, 403 17 Chabařovice
Dovolená od 01.08. - 31.08.2018
Náplň práce: Montážní práce a zakládání do svařovacích strojů.
Požadujeme: jakékoli vzdělání.
Nabízíme: mzdu 19 000,- Kč., práci na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, 13. platy, zaměstnanecké akcie, další benefity - rehabilitační program, příspěvek na obědy.
Kontakt: zasílat životopisy na e-mail.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Magna Automotive (CZ) s.r.o.
Okres Chabařovice
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Strojírenský dělník
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 000 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Absolventy SŠ / Cizince
Nabízené výhody a benefity
Dovolená navíc

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojírenský dělník ve městě Chabařovice? Pošlete svůj životopis firmě Magna Automotive (CZ) s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Chabařovice - Výroba a provoz