• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - zkrácený úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
    OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
  • Nabízená mzda:
    103 Kč/hod.
STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ
Klatovy

MÍSTO VYHRAZENÉ POUZE PRO OZP (chráněný trh práce)
Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih, směnný provoz
Požadujeme: výpis z trestního rejstříku, polehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, odměny pro vynikající pracovníky, možnost získání certifikátu strážný č. 68-008-E, pravidelná školení, příplatky za služby v sobotu, neděli, svátky a noční
Kontakt: p. Soumarová Marcela, tel.: 477 070 025, e-mail: marcela.soumarova@oko69.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: OKO 69, s.r.o.
Okres Klatovy
Pracovní pozice STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 103 Kč/hod.
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Klatovy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STRÁŽNÝ, VRÁTNÝ ve městě Klatovy? Pošlete svůj životopis firmě OKO 69, s.r.o. ještě dnes.
Klatovy - nejbližší úřady práce