Strážný/ná pro průmyslový objekt - Brno - Slatina
Brno, Brno

Informace
Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidej se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu zajímavých benefitů!

Náplň práce:

• Obsluha zařízení operačního střediska, kamerového systému, zabezpečovacího systému EPS a EZS, práce na PC

• Zodpovědnost za personální zajištění objektu - rozpisy pracovních směn

• Vedení evidence o průběhu služby

• Zpracovávání dokumentace

• Koordinační a řídící činnost
Co od vás očekáváme
• Zkušenosti na obdobné pozici

• Zkušenost s vedením menšího týmu pracovníků

• Znalost obsluhy bezpečnostních technologií (CCTV, EPS, EZS)

• Komunikativní dovednosti

• Spolehlivost

• Smysl pro zodpovědnost a pečlivost

• Asertivní jednání

• Certifikát Strážný – v případě potřeby zajistíme
Co vám nabízíme
• Zázemí stabilní a rozvíjející se společnosti

• Práce na HPP na dobu neurčitou

• Možnost týdenních výplat

• Možnost profesního i platového růstu

• Multisport karta

• Stravenky

• Kompletní uniformu, příspěvek na obuv

• Nástup ihned

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.