STRÁŽNÝ/Á
Praha-východ, České Budějovice

požadavky: vzdělání nerozhoduje, trestní bezúhonnost, komunikativnost, minimální věk 18 let
výhodou: profesní kvalifikace strážný (kód 68-008-E) (pomůžeme s jejím získáním)
náplň práce: obchůzková a kontrolní činnost, zajištění celkové bezpečnosti objektu, evidence osob a vozidel, obsluha EPS, EZS, CCTV
pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12ti hodinové směny (denní i noční)
zaměstnanecké benefity: stravenky, po zkušební době příspěvek na čištění uniformy, práce na hlavní pracovní poměr, příjemný kolektiv
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele felefonicky (tel: 724 793 669) nebo emailem ivana.slavikova@cz.g4s.com