Stomatolog Praha 3

Praha hl.m.

POPIS POZICE:
Jste čerstvý absolvent nebo zkušený stomatolog s praxí a jste otevřen nové příležitosti?

Chcete být součástí atraktivního brandu, který se specializuje na stomatologii, kosmetologii a působí v centru Prahy?

Náplň práce:

- péče o chrup a ústní dutinu pacientů
- zajišťování diagnostiky
- zajišťování léčebné a preventivní péče

Místo výkonu práce: Praha 3

BENEFITY:
- 4 týdny dovolené
- 3 sick days
- atraktivní bonusová složka
- školení v rámci zaměstnání (kurzy)
- slevy na služby stomatologie a estetické mediciny

POŽADAVKY:
- VŠ (stomatologie)
- výborná znalost českého jazyka
- znalost dalšího jazyka (výhodou) např. RUS, AJ
- nadstandardní přístup ke klientům a empatii

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha hl.m.
Odvětví práce Stomatolog
Pracovní pozice Stomatolog Praha 3
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000 Kč - 100 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 3. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stomatolog Praha 3 ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha hl.m. - Stomatolog