STAVEBNÍ INŽENÝR

Olomoucký kraj, Přerov, Přerov

POPIS POZICE:
Vystudoval jste stavební fakultu- Je Vaším snem dělat stavebního inženýra? Pokud ano je tu příležitost pro Vás.

Náplň práce:
- projektovat konstrukce hal
- dělat výpočty
- spolupracovat na oddělení engineeringu

BENEFITY:
- Profesní perspektivu v zázemí silné mezinárodní firmy
- Motivující platové ohodnocení
- Možnost profesního vzdělávání
- Termín nástupu dle dohody

POŽADAVKY:
- VŠ vzdělání – stavební fakulta
- Praxe v oboru návrhů konstrukcí výhodou
- alespoň základní znalost anglického jazyka

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Grafton Recruitment
Okres Přerov
Odvětví práce Projektant
Pracovní pozice STAVEBNÍ INŽENÝR
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STAVEBNÍ INŽENÝR ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Přerov - Projektant