STAVBYVEDOUCÍ - DOPRAVNÍ STAVBY
Liberecký kraj

POPIS POZICE:
Máte praxi jako stavbyvedoucí? Umíte sestavit rozpočet zakázky a vyřídit fakturaci? Nechybí Vám komunikační a organizační schopnosti pro vedení týmu? Potom čtěte dál!

Hledáme STAVBYVEDOUCÍHO!

Co Vás čeká:

- samostatné vedení, koordinace a řízení práce na stavbě
- vedení stavebních postupů, vč. stavební techniky
- zpracování rozpočtů a podkladů pro fakturace
- vedení stavební dokumentace - předávací protokoly, dodací listy, stavební deník, docházka zaměstnanců
- organizace práce stavebních dělníků

BENEFITY:
- stravenky v hodnotě 130 Kč
- týden dovolené navíc - celkem 5 týdnů
- příspěvek na penzijní pojištění
- úhrada zvyšování kvalifikace
- fondy pro děti - tábory, kroužky
- mimořádné odměny dle výkonu a aktivity - poukázky do OC, do sauny, bazénu

POŽADAVKY:
- min. SŠ vzdělání stavebního zaměření, obor dopravní stavby výhodou
- min. 1 rok praxe v oboru na stejné pozici
- znalosti pro sestavování rozpočtů
- schopnost provádění fakturací stavebních prací
- komunikační, organizační a manažerské dovednosti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Liberecký kraj
Pracovní pozice STAVBYVEDOUCÍ - DOPRAVNÍ STAVBY
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STAVBYVEDOUCÍ - DOPRAVNÍ STAVBY ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Liberecký kraj - nejbližší úřady práce