Stabilní noční úklid administrativní budovy - na HPP
Ostrava

Úklidová společnost nabízí pozici úklidové pracovnice.

Práce je vhodná pro ženy nad 18 let, které jsou zvyklé pracovat na stálých nočních směnách.

Místo výkonu práce: Ostrava - Hrabová - Sungwoo (administr. budova).

Náplň práce: úklid kanceláří, toalet a denních místností..

Směnnost: noční směny: 8 hod./den.

Nabízíme: práci na HPP, stabilitu, práci v příjemném prostředí.

Mzda: od 90,50,-Kč/hod., příplatky za noční směny.

Požadujeme: samostatnost, dochvilnost, zodpovědnost.

Nástup: ihned

Kontakt: volejte PO - PÁ, od 8:30 -  do 16:00 hod. nebo nám napište.

Děkujeme...

Detaily o pracovním místě:
Firma: MW-DIAS, a.s.
Okres Ostrava
Odvětví práce Manuální práce,Služby,Úklid
Pracovní pozice Stabilní noční úklid administrativní budovy - na HPP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    27 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Ostrava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stabilní noční úklid administrativní budovy - na HPP ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě MW-DIAS, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ostrava - Manuální práce,Služby,Úklid
Ostrava - nejbližší úřady práce