Zpět na vyhledávání práce    48 lidí si prohlédlo tuto nabídku práce.

SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Opava, Opava

*KO: Mgr. Monika Sieberová, tel.: 553 759 264
Přihlášku, včetně příloh, zašlete elektronicky na emailovou adresu: sieberova@osoud.opa.justice.cz nebo doručte poštou či osobně na adresu: Okresní soud v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava do 18. 11. 2019. Na obálku vypsat: Výběrové řízení, neotvírat.

Přílohou přihlášky bude:
- motivační dopis
- strukturovaný profesní životopis
- kopie dokladu dosaženém požadovaném vzdělání
- kopie výpisu z rejstříku trestů ne starší 2 měsíce
- přihláška k výběrovému řízení, která je k dispozici na www.justice.cz

Uchazeči o pozici správkyně/správce informačních a komunikačních technologií, kteří splní požadavky a ve stanovené lhůtě předloží všechny podklady, budou vyzváni k účasti na výběrovém řízení. Výběrové řízení proběhne v průběhu měsíce listopadu 2019.
Výběrové řízení bude probíhat ve formě pohovoru před výběrovou komisí.

Osobní údaje, poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky, budou zpracovány po dobu výběrového řízení.
Více naleznete na úřední desce Okresního soudu v Opavě a na www.justice.cz.

Kvalifikační předpoklady a požadavky:
- státní občanství ČR
- trestní a morální bezúhonnost
- vysokoškolské vzdělání v IT oboru
- základní znalost serverových systémů MS Windows a Active Directory
- znalost správy MS Windows stanic (Win7 a vyšší), včetně podpůrných systémů
- znalost správy MS Office (2010 a vyšší)
- základní znalosti kybernetické bezpečnosti
- základní znalost v oblasti sítí switching, routing, firewalling, antivirových systémů
- základní znalost hardwardu ICT
- pasivní znalost anglického jazyka
- samostatnost, logické myšlení, flexibilita
- schopnost týmové práce, komunikační dovednosti
- ochota dále se vzdělávat

Pracovní poměr:
- pracovní poměr bude sjednán po dobu jednoho roku, s možností prodloužení
- tříměsíční zkušební doba
- termín nástupu prosinec 2019, případně dle domluvy

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování

Pracovní náplň:
- správa systému výpočetní a telekomunikační techniky
- základní údržba ICT techniky a správa lokální domény v prostředí MS Windows
- správa aplikačních databází Active Directory
- zálohování dat
- instalace a údržba HW (PC, tiskárny, multimediální technika)
- podpora uživatelů

Detaily o pracovním místě:
Firma: Okresní soud v Opavě
Okres Opava
Odvětví práce Informační technologie
Pracovní pozice SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ INFORMAČNÍCH A KOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 480 Kč - 32 290 Kč
Nabídka přidána: 31. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Bakalářské
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
příspěvek na stravování
Dovolená navíc