Specialista veřejných zakázek
Praha, Praha

Informace
Naše obchodní oddělení hledá nového kolegu či kolegyni, který/á nám pomůže mimo jiné s veřejnými zakázkami.

Rádi uvidíme seniornější kandidáty i ty méně zkušené s praxí při studiu.

Hlavní náplň činnosti:

• Zpracování a organizace nabídek pro veřejné zakázky v elektronickém nástroji

dle interních předpisů organizace a dle zákona č. 134/2016 Sb. o zadávání

veřejných zakázek

• Evidence veřejných zakázek a smluv v interních systémech

• Vedení projektů nabídek

• Spolupráce s právním oddělením

• Další činnosti související s administrativou pro veřejný i soukromý segment

zákazníků
Co od vás očekáváme
• SŠ/ VŠ vzdělání (právního, případně ekonomického směru výhodou)

• Alespoň 1 rok praxe s obdobnou činností

• Komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita a proaktivní přístup k zadaným

úkolům

• Organizační schopnosti, pečlivost, odpovědnost a samostatnost

• Ochota a schopnost se dále vzdělávat

• Smysl pro týmovou spolupráci

• Velmi dobrá úroveň práce s PC
Co vám nabízíme
• Zajímavou a odpovědnou práci

• Možnost zkráceného úvazku

• Možnost dalšího odborného vzdělávání a odborného rozvoje

• Pružná pracovní doba

• Stravenky

• Kanceláře: Praha 1

Kontakt:

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.