Specialista tvorby databanky dílenského vybavení
Středočeský kraj, Mladá Boleslav, Mladá Boleslav

POPIS POZICE:
Domluvíte se dobře německy a jste technický typ, který rád nad věcmi přemýšlí? Baví Vás, když je ve věcech systém?

Hledáme nového kolegu na pozici: Specialista tvorby databanky dílenského vybavení

Co Vás čeká:

Práce s databází dílenského vybavení - kontrola, úpravy, nové záznamy
Komunikace se zákazníky a dodavateli
Práce v našem systému
Práce s výkresovou dokumentací
Spolupráce při tvorbě analýz rizik v oblasti používání přípravků

BENEFITY:
Dovolená 5 týdnů
Bonusy
Firemní benefity
Technicky zaměřená školení a jazykové kurzy
Zázemí rodinné firmy

POŽADAVKY:
Technické vzdělání
Němčina pro denní komunikaci (hlavně telefonicky)
Technické myšlení
Znalost práce na PC
Zkušenost z prostředí výroby nebo servisu automobilů