KLIENTSKÝ PRACOVNÍK | BANKOVNICTVÍ
Královéhradecký kraj, Hradec Králové

POPIS POZICE:
Jste absolvent? Nevadí Vám práce na směny? Nastartujte svou kariéru v bance!

Pokud rádi komunikujete s lidmi a hledáte pohodové místo u počítače, neváhejte a pošlete nám životopis!

Máme pro Vás připravené skvělé školení. Napřed si osvojíte jednodušší kroky a podle Vašich dovedností se můžete posouvat dál. Pozice je PASIVNÍ, nejedná se o telesales!

Mzda: fix 25 000 Kč + výkonnostní bonus, prémie po zkušební době, roční bonus, nadstandardní příplatky. 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna, stravenky, multi tickets.

BENEFITY:
Určitě Vás zajímá, co nabízíme my:

* měsíční bonusy
* roční odměny
* home office - cca 2x týdně
* 5 týdnů dovolené
* 5 dní zdravotního volna
* stravenky v hodnotě 125 Kč
* nadstandardní příplatky
* multi tickets - příspěvěk na sport, kulturu, rekreaci, vzdělávání, zdraví atd.

POŽADAVKY:
* SŠ vzdělání (maturita podmínkou)
* ochota pracovat na směny
* komunikační dovednosti
* proklientský přístup
* chuť vzdělávat se v oboru bankovnictví
* týmovost a kreativita
* trestní bezúhonnost

Pošlete nám svůj životopis a získejte praxi v bance!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Hradec Králové
Pracovní pozice KLIENTSKÝ PRACOVNÍK | BANKOVNICTVÍ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 3. 1. 2023
Odpovědět na inzerát    162 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici KLIENTSKÝ PRACOVNÍK | BANKOVNICTVÍ ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.