Specialista kybernetické bezpečnosti
Praha

Nabídka:

Firemní benefity:

- Stravenky/příspěvek na stravování

- Vzdělávací kurzy, školení

- Zdravotní volno/sickdays

Požadavky: SPECIALISTA KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI - IDENTITY AND ACCESS SPECIALIST

Pro našeho klienta, zabývajícího se kybernetickou bezpečností hledáme vhodné kandidáty, kteří již mají praxi v oblasti kybernetické bezpečnosti a nejméně 1 rok zkušeností v oblasti správy uživatelů, rolí a oprávnění (IDM, IAM). Uvítáme i seniorní uchazeče, kterým ušijeme pozici na míru!

Náplň práce:

* instalace a zavádění IDM, IAM a (PAM)

* vytváření metodických postupů a interních standardů v souladu s regulatorními požadavky

* podílení se na definici procesů a řízení přístupových práv uživatelů

* návrhy IDM a IAM řešení na základě konkrétních potřeb zákazníků

* spolupráce na udržování matic oprávnění a rolí uživatelů

* podpora řízení životního cyklu uživatelských identit

* vytváření automatizovaných procesů pro oblast IDM a IAM

* rozvoj a monitoring oblasti IDM a IAM

Požadujeme:

* SŠ/VŠ, nejlépe technického směru

* výbornou znalost českého jazyka, velmi dobrý písemný projev - součástí pozice je psaní odborné dokumentace a zpráv

* přehled v oblasti kybernetické bezpečnosti, obzvlášť v IDM, IAM, (PAM) - zájem o obor

* zkušenost s procesy a systémy IDM a IAM – zaměření se na návrh řešení pro správu přístupu, návrh pracovních postupů ověřování a autorizace

* zkušenosti s integrací a řešením v oblastí řízení identit a přístupových oprávnění – znalost alespoň jednoho produktu z market leaderů na trhu IDM a IAM

* zkušenosti se skriptovacími jazyky (Python, Bash, Perl, Ruby, PowerShell atd.)

* technickou znalost AJ

* certifikace v oblasti security - výhodou

* řidičský průkaz sk. B - výhodou

Nabízíme:

* zázemí stabilní české společnosti s množstvím rozmanitých zákazníků

* zapojení do zajímavých a různorodých projektů našich zákazníků

* možnost dalšího profesního rozvoje - školení, certifikace, nové technologie, možnost neustálého prohlubování specializace

* práce v menším přátelském týmu v rámci oddělení a spoustu skvělých kolegů nejen v rámci technické divize

* balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, dovolená navíc, sick-days, zážitkové a sportovní karty, očkování proti chřipce aj.)

* férovou mzdu a za mimořádné výkony mimořádné ohodnocení

* nástup ihned nebo dohodou

* místo výkonu práce: Praha 7 - Holešovice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Okres Praha
Pracovní pozice Specialista kybernetické bezpečnosti
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista kybernetické bezpečnosti ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce