Specialista investic - junior/senior
Praha, Česko, Praha

Náplň práce

  • správa vlastního portfolia klientů
  • efektivní obchodní rozvoj privátních a top affluent klientů - FO, PO, instituce
Váš profil
  • zkušenosti z oblasti privátního nebo prémiového bankovnictví min. 3 roky a s tím související navázané dlouhodobé vztahy s klienty
  • výborná sebeprezentace, profesionální vystupování, schopnost vést obchodní jednání - akvizice
  • skvělá orientace na finančním trhu, zejména v oblasti investic
  • chuť budovat povědomí o firmě, proaktivní přístup, nadšení
Naše nabídka
  • zázemí silné značky na trhu
  • tým zkušených kolegů
  • možnost práce z kanceláře (např. Brno, Praha, Ostrava) nebo formou home office
  • motivační finanční ohodnocení - spolupráce na HPP nebo IČO (fixní mzda v obou případech 60-100000 Kč, závislá na předchozích zkušenostech), nadstandardní provize
  • volné plánování Vaší pracovní doby
  • možnost kariérního postupu na manažerskou pozici

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Okres Praha
Odvětví práce Ekonomika a finance
Pracovní pozice Specialista investic - junior/senior
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista investic - junior/senior ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce