Soustružník CNC stroje – Opava 180,-/hod
Opava

Jsi spolehlivý a samostatný pracant? V technických výkresech se vyznáš na výbornou?

Pak hledáme právě Tebe!

Přidáš se?

Náplň práce:

  • Obsluha CNC stroje
  • Výroba přesných dílů v požadované kvalitě a dle daných postupů
  • Kontrola výrobků
  • Čtení výrobních výkresů, následné zadávání dat

Požadujeme:

  • ÚSO/vyučen v oboru – strojírenství a strojírenská výroba
  • minimálně 3 roky praxe v oboru (provozní zámečník, nástrojář, údržbář)
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • spolehlivost, zodpovědnost, psychická odolnost, samostatnost, osobní přístup, časová flexibilita
  • znalost technologických a strojírenských procesů
  • znalost obráběcích a válcovacích strojů

U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 180,–/hod

Očekávej dvousměnný provoz – ranní/odpolední
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
Příplatky za práci o víkendu a přesčas
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy

Detaily o pracovním místě:
Firma: ABZAKOVO spol. s r.o.
Okres Opava
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Soustružník CNC stroje – Opava 180,-/hod
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 180 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Soustružník CNC stroje – Opava 180,-/hod ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě ABZAKOVO spol. s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Opava - Manuální práce
Opava - nejbližší úřady práce