SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE - specialisté v oblasti péče o děti a mládež
Jaromer, Jaromer

Popis pracovní pozice: Předpoklady pro práci s dětmi (komunikace, hranice, osobnostní vyzrálost apod.), orientace v sociální oblasti (znalost sítě sociálních služeb, schopnost nalézt a sestavit zakázku, zájem o další odborné vzdělávání apod.), ochota pracovat v odpoledních a podvečerních hodinách, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost otevřené komunikace, empatie. Požadavky: Vzdělání dle zákona / Sb., O sociálních službách - kvalifikace sociálního pracovníka (minimálně VOŠ oboru sociální práce a souvisejících oborů), trestní bezúhonnost, schopnost pečlivě vést administrativu, práce na PC (MS Office, internet, sociální sítě, vítána znalost práce s videem a grafickými programy). Zaměstnavatel nabízí: HPP, úvazek , v organizaci s .letou zkušeností v práci s dětmi a rodinami, týdnů dovolené, dny sick days, supervizní a intervizní podpora, možnost osobního růstu (vzdělávání, studijní volno). Výhodou je: praxe v sociálních službách, zkušenosti práce s dětmi v krizi vítána, vlastní dovednosti, které můžete nabídnout dětem (hra na hudební nástroj, výtvarné nadání, orientace v online světě mladých apod.). Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení: Přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis (s aktuálním em), motivační dopis a scan dokladu o dosaženém vzdělání. Životopis a motivační dopis zašlete elektronicky na adresu . Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem / Sb. pro účely výběrového řízení. předpokládaný termín výběrového řízení: .. Jaroměř - DČCE středisko Milíčův dům. Požadujeme Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Práce s PC - Windows Nabízíme Dovolená navíc dny sick days, supervizní a intervizní podpora,možnost os. růstu.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Annonce
Okres Jaromer
Odvětví práce
Pracovní pozice SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE - specialisté v oblasti péče o děti a mládež
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 22. 7. 2021
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Jaromer - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / SOCIÁLNÍ PRACOVNICE - specialisté v oblasti péče o děti a mládež ve městě Jaromer? Pošlete svůj životopis firmě Annonce ještě dnes.