Slévárenský Dělník - Mzda 37.000 Kč/měs. s ubytováním, Přerov
Přerov

Náplň práce:

  •  práce ve směnném provozu
  •  vykonávání jednoduchých (pomocných) činností při odstraňování nálitků,        vtoků a jiných výronku z odlitků
  • odebírání odlitků z formovny, třídění dle materiálu
  • příprava pece k tavbě
  • oprava vyzdívky, příprava vsázka, zavážení, vedení tavby, podražení pece

Požadujeme:

  • vzdělání základní
  • praxe v oboru není podmínkou
  • fyzická zdatnost
  • manuální zručnost
  • dobrý fyzický stav

Nabízíme:

  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • ubytování zajištěno
  • místo výkonu práce Přerov
  • mzda 37 000,-- Kč
  • nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Přerov
Odvětví práce Manuální práce
Pracovní pozice Slévárenský Dělník - Mzda 37.000 Kč/měs. s ubytováním, Přerov
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000-40 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Slévárenský Dělník - Mzda 37.000 Kč/měs. s ubytováním, Přerov ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Přerov - Manuální práce
Přerov - nejbližší úřady práce