Slévárenský dělník - mzda 135 Kč/hod. + příplatky, UBYTOVÁNÍ ZDARMA.
Hodonín

Náplň práce:

  • Broušení odlitků dle příslušného plánu
  • Odstraňování nálitků a zbytků vtokových soustav
  • Rozbíjení pískových jader v odlitku
  • Vytloukání jader na formovací lince
  • Práce s kovem, opracování, broušení, cídění

Požadujeme:

  • - požadujeme manuální zručnost, fyzická zdatnost, přesnost
  • - samostatnost, zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:

  • práce ve dvou směnném provozu, 8 hodinové směny
  • plné zaškolení
  • postupný odborný růst
  • stravné lístky 30 Kč/směna – pouze v případě noční směny
  • 135,- Kč/hod + příplatky 7 Kč/hod odpolední směna
  • docházkový bonus 500 Kč
  • dovolená 25 dnů
  • možnost ubytování ZDARMA
  • smlouva na dobu neurčitou
  • práce ve slévárně, na tavírně
  • nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Hodonín
Odvětví práce Jiné
Pracovní pozice Slévárenský dělník - mzda 135 Kč/hod. + příplatky, UBYTOVÁNÍ ZDARMA.
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 135 EUR/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Hodonín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Slévárenský dělník - mzda 135 Kč/hod. + příplatky, UBYTOVÁNÍ ZDARMA. ve městě Hodonín? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Hodonín - Jiné
Hodonín - nejbližší úřady práce