Skvělá práce ve výrobě 27 700-31 300 Kč/měs.

Hlavní město Praha, Hlavní město Praha, Praha 10

Máte zkušenosti ve výrobě, hledáte stabilní zaměstnání a lokalita Praha 10 Vám vyhovuje? Můžeme Vám nabídnout práci ve dvousměnném, třísměnném a nepřetržitém provozu a nabízíme spoustu zajímavých benefitů. Těšíme se na Vaše reakce.

POPIS POZICE:

podílení se na výrobě pevných nebo tekutých léků
obsluha výrobních zařízení (např. adjustační balící linky)
dodržování hygienických zásad na pracovišti
vyplňování příslušné dokumentace

PROFIL KANDIDÁTA:

Ideálně SŠ nebo SOU vzdělání ve farmacii nebo potravinářství, ale stačí i zkušenost z čisté výroby (potravinářství, chemie apod.).
Samostatnost, ochota vzdělávat se, učit se novým věcem.
Ochota pracovat ve třísměnném či nepřetržitém provozu

NABÍZÍME:

HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti v lokalitě Praha 10 (dobře dopravně dostupné)
Práci v plně klimatizovaném a čistém prostředí
Mzda 27 300 - 31 300 Kč/měs. a to není vše!
Roční bonus 21 000 Kč
Příspěvky na penzijní připojištění
Příplatky a benefity jako závodní stravování (oběd za 30 Kč)
Flexi program až 11 000 Kč/rok.
25 dní dovolené/rok.
5 dní zdravotního volna a další dny volna nad rámec ZP
Očkování hrazené zaměstnavatelem
Pokud k nám nastoupíte a budete chtít doporučit kamaráda, tak Vám za to bude náležet odměna
Možnost dalšího kariérního postupu
Nástup možný ihned.

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis na vyplňte formulář níže . Předem Vám děkuji.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Okres Praha 10
Odvětví práce Výroba a vývoj
Pracovní pozice Skvělá práce ve výrobě 27 700-31 300 Kč/měs.
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 7. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skvělá práce ve výrobě 27 700-31 300 Kč/měs. ve městě Praha 10? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha 10 - Výroba a vývoj