Skladový operátor v Ovčárech u Kolína - 24.300 Kč + bonus!
Středočeský, Středočeský, Kolín

Do naší super party v Toyota Tsusho sháníme nové kolegy/ně na oddělení Tire and Wheel a logistiku.

POPIS POZICE:

Tvojí náplní práce bude příjem zboží, kompletace, práce s technikou, příprava palet na výdej a další činnosti spojené s prací ve skladu.

PROFIL KANDIDÁTA:

Co od tebe budeme požadovat?
Pokud máš zkušenosti s prací ve skladu, rozumíš si s VZV a nevadí ti práce na 3 směny (ranní, odpolední a noční), tak hledáme právě tebe!

NABÍZÍME:

A co ti nabídneme?
Můžeš se těšit na skvělou mzdu 24.300 Kč a to není vše! Dále tě u nás čekají super bonusy až 6.000 Kč, příplatky dne zákoníku práce, příspěvek na dopravu 40 Kč/den, hrazené ubytování a stravenky 130 Kč/směnu.