Skladový Operátor
Trutnov

Požadavky:

- vzdělání – min. výuční list

- zkušenost na obdobné pozici výhodou

- samostatnost a pečlivost

- oprávnění pro manipulační techniku

- čistý trestní rejstřík

- časovou flexibilitu

- oprávnění na vysokozdvih VZV výhodou, nikoli podmínkou

- práce s počítačem na uživatelské úrovni

Pracovní náplň

- nakládky a vykládky ve skladovém prostoru

- skladové operace spojené s evidencí skladových zásob a přidružené činnosti

- příjem a výdej zboží

V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte psát. Těšíme se na Vaše reakce.

Detaily o pracovním místě:
Firma: INEX SPEDITION s.r.o.
Okres Trutnov
Odvětví práce Skladník
Pracovní pozice Skladový Operátor
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Trutnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladový Operátor ve městě Trutnov? Pošlete svůj životopis firmě INEX SPEDITION s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Trutnov - Skladník
Trutnov - nejbližší úřady práce