Skladník VZV / údržbář

Plzeň-sever, Plzeň

Do naši společnosti hledáme manipulanta do výroby - zkušenosti VZV +retrak. Nástup možný ihned. Jedná se o práci v třísměnném provozu

Co vás čeká

  • naskladňování zboží
  • příprava a nakládka zakázek
  • manipulace se zbožím
  • vedení skladové evidence- manipulace s VZV / retrak
  • komunikace s kolegy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • řidičský průkaz
  • praxi

Výhodou bude, pokud budete umět

  • praxe ve skladu
  • trestní bezúhonnost
  • důslednost, pečlivost
  • průkaz VZV, retrak - podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

  • dovolenou
  • nárok na Sick Days po prvním roce
  • práci v čistém skladovém prostředí
  • možnost obnovit průkaz VZV
  • HPP, preferujeme dlouhodobou spolupráci
  • stabilní zázemí mezinárodní společnost
  • bonusy a prémie
  • pondělí až pátek
  • mzda se odvíjí od výše praxe
  • nástupní plat dle praxe od 35 000 Kč

Místo výkonu je Úherce u Nýřan, možnost ubytování na ubytovně ve Zbůchu za cca 5 500 Kč.

Posílejte CV nebo rovnou volejte HR Miroslava .

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: Práce nad zlato s.r.o.
Lokalita: Plzeň
Pracovní pozice: Skladník VZV / údržbář
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000 Kč
Nabídka přidána: 25. 4. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Plzeň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník VZV / údržbář ve městě Plzeň? Pošlete svůj životopis firmě Práce nad zlato s.r.o. ještě dnes.