SKLADNÍK VZV - BEZ NOČNÍCH SMĚN, až 33 000 Kč/měs.
Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Máte zkušenosti s prací ve skladu a hledáte zaměstnání? Pak nám zašlete ještě dnes Váš životopis a začněte ještě tento týden pracovat!

Jako SKLADNÍK budete mít na starosti:
* Příjem zboží na sklad
* Manipulace se zbožím
* Příprava objednávek dle expedičních příkazů
* Kontrola zásilek
* Běžná údržba a úklid skladu

Nástup: Ihned
Pracovní smlouva na 1 rok - prodloužení na neurčito při oboustranné spokojenosti
Pracovní doba: pondělí - pátek, 8 hodin denně
Lokalita: Horní Počernice

BENEFITY:
* Stravenky
* 1 týden dovolené navíc
* Nápoje na pracovišti zdarma
* Kafeterie
* Motivační bonusový plán
* Možnost profesního růstu a dlouhodobé spolupráce

POŽADAVKY:
* Praxe ve skladu min. 1 rok
* Praxe s řízením VZV, oprávnění na VZV podmínkou
* Spolehlivost
* Pečlivost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Praha
Pracovní pozice SKLADNÍK VZV - BEZ NOČNÍCH SMĚN, až 33 000 Kč/měs.
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 33 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    153 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SKLADNÍK VZV - BEZ NOČNÍCH SMĚN, až 33 000 Kč/měs. ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Praha - nejbližší úřady práce