Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Skladník/skladnice - Automotive

Kosmonosy

Popis pozice

Co bude vaším úkolem?

* příjem, výdej materiálu, zásobování
* kontrola zboží
* systémový příjem a výdej zboží
* skladová manipulace s využitím techniky

Co od vás požadujeme?

* pracovní nasazení, spolehlivost
* trestní bezúhonnost
* oprávnění NZV/VZV a retrak, praxi s manipulační technikou, skenerem
* zvládání veškerých skladových operací
* ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co vám nabízíme?

* stravenkový paušál 85 Kč/den
* přispějeme vám na dopravu, aby se vám dojíždění vyplatilo
* budete finančně motivováni za mimořádný výkon
* příspěvek na čištění ochranných pracovních pomůcek
* MultiSport benefit
* zaměstnanecké slevy
* odměna za loajalitu
* čtvrtletní odměny
* získáte 5 týdnů zasloužené dovolené + 2 dny zdravotního volna
* výhodné tarify pro volání pro vás i rodinné příslušníky
* příspěvek na penzijní/životní připojištění
* náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč
* pracovní poměr na dobu neurčitou
* nástup je možný dle dohody

Rádi vás přivítáme jako nepostradatelnou součást našeho týmu na společných akcích jako jsou vánoční večírky, sportovní víkendy, charitativní akce a další firemní aktivity.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zdravotní volno/sickdays
- Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: DB Schenker
Lokalita: Kosmonosy
Pracovní pozice: Skladník/skladnice - Automotive
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 2. 2024
Odpovědět na inzerát    197 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kosmonosy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladník/skladnice - Automotive ve městě Kosmonosy? Pošlete svůj životopis firmě DB Schenker ještě dnes.