Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Skladník se zkušeností na VZV
Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Pro našeho významného klienta působícího v automobilové výrobě přijmeme skladníky. Aktuálně otevíráme pracovní pozici skladník VZV. Máte praxi na VZV, ale nemáte žádný průkaz, nebo si předchozí firma průkaz nechala a nevydala vám ho? Nevadí, my vám ho vystavíme znovu.

Náplň práce – skladník se zkušeností na VZV

  • obsluha vysokozdvižného vozíku, práce se skladovou evidencí
  • možná obsluha paletového vozíku, scanování zboží
  • zadávání dat do PC
  • Nabízíme vám

  • dlouhodobou a stabilní práci na pracovní smlouvu
  • UBYTOVÁNÍ nedaleko podniku
  • skvělá dostupnost z PRAHY, pouze 15 minut od Černého mostu
  • zajištěné svozy z okolí
  • 150 Kč stravenky na den
  • příplatky nad rámec zákona (noční směny +20 Kč/h čistého, odpolední +8 Kč/h čistého)
  • výhodné STRAVOVÁNÍ  v areálu
  • pravidelné ZÁLOHY
  • pracovní oblečení
  • možnost vyššího výdělku prostřednictvím přesčasů
  • náborový bonus 10 000 Kč
  • výkonnostní bonusy 2 500 Kč
  • Požadujeme

  • chuť do práce a manuální zručnost
  • zkušenosti na vysokozdvižném vozíku, a s prací ve skladu