SKLADNÍK - PŘEROV 1 směna
Olomoucký kraj, Přerov

POPIS POZICE:
- příjem a výdej materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku
- kontrola dodaného materiálu dle dodacího (průvodního) listu
- vykládka vozidel
- práce s ručními terminály
- navážka materiálu na výrobní haly

BENEFITY:
Mzda v rozpětí 21000-25000/měs.
Dovolená 25dní/rok
penzijkozávodní stravování
Prémie dle výsledků

POŽADAVKY:
- oprávnění na VZV výhodou
- řidičský průkaz skupiny B, C,T výhodou
- zkušenosti s prací ve skladě
- samostatnost, zodpovědný přístup k práci
- znalost práce se čtečkou výhodou
- ochotu pracovat i na odpolední (časem)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Přerov
Odvětví práce Skladník
Pracovní pozice SKLADNÍK - PŘEROV 1 směna
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 000 Kč - 25 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 16. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    62 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SKLADNÍK - PŘEROV 1 směna ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Přerov - Skladník
Přerov - nejbližší úřady práce