Skladník/manipulant přímo v Praze (Stodůlky) Až 28 000 Kč!
Praha, Praha

Informace
Přijmeme šikovné pracovníky do skladu pro firmu s náhradními díly do automobilů. Práce vhodná pro muže.Výborná dopravní dostupnost - trasa metra B. Nástup možný ihned nebo po domluvě!

Náplň práce:

práce pro sklad s náhradními díly

příjem, vyskladňování a expedice zboží

balení, vychystávka zboží

práce ve 3 směnném provozu R/O/N

manipulace s paletovým vozíkem
Co od vás očekáváme
manuální zručnost

dobrý zdravotní stav

časová flexibilita

ochota pracovat ve směnném provozu + přesčasy

zkušenosti ze skladu výhodou
Co vám nabízíme
dlouhodobá práce na HPP

výborná dostupnost (práce přímo v Praze)

možnost kariérního růstu

možnost práce přesčas

týdenní poskytování záloh

příplatky dle zákoníku práce

zajímavé finanční ohodnocení až 27 000 Kč

výkonnostní bonus až 5000 Kč

stravenka v hodnotě 80 Kč/směna

slevy na náhradní díly pro zaměstnance a rodinu

vstupenky do divadla a na koncerty

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email nebo volejte na tel.číslo.