SKLADNÍK/-ICE, ÚDRŽBÁŘ/-KA
České Budějovice

Pracovní doba dle potřeby.
Požadujeme: řidičský průkaz - skupina B, řízení motorových vozíků (VZV) - výhodou, fyzická zdatnost, pracovitost, spolehlivost, pečlivost.
Náplň práce: skladové hospodářství v lešení.
Firma v areálu TECHMAT, pracovní doba 7,00 - 15,30 hod.- v sezoně dle potřeby, zázemí velké lešenářské firmy. Nástup dle dohody.
Životopisy zasílejte na e-mail silhava@ekomont-leseni.cz.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: EKOMONT-LEŠENÍ, s.r.o.
Okres České Budějovice
Odvětví práce
Pracovní pozice SKLADNÍK/-ICE, ÚDRŽBÁŘ/-KA
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 15 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 5. 2020

Kontaktovat zaměstnavatele

EKOMONT-LEŠENÍ, s.r.o.
EKOMONT-LEŠENÍ, s.r.o., České Budějovice, Vrbenská /
  • Kontaktní osoba: Josef Vacek
  • Telefon: 773 350 362
  • E-mail: vacek@ekomont-leseni.cz
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SKLADNÍK/-ICE, ÚDRŽBÁŘ/-KA ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě EKOMONT-LEŠENÍ, s.r.o. ještě dnes.