Skladník/ce - expediet/ka
Domažlice, Plzeň

Životopis zasílejte na e-mail: prazakova@obzor-plzen.cz
Požadujeme:
ÚSO, uživatelskou znalost práce na PC, znalost skladového hospodářství a logistiky výhodou, odpovědnost, pečlivost, komunikativnost.
Náplň práce:
Tvorba dodacích listů, fakturace, objednávání přepravy a. p.
Zaměstnanecké výhody: Nabízíme: perspektivní zaměstnání ve stabilní, prosperující společnosti, kompletní zaučení, práci na zahraničních projektech pro prestižní firmy, prémie, stravenky 100,- Kč, pravidelná školení, školící kurzy. Vhodné i pro osoby se změněnou pracovní schopností, vhodné pro absolventy.