Skladníci

Skladníci
Vsetín, Lešná

SKLADNÍCI
POŽADUJEME: oprávnění na VZV podmínkou, základní znalost na PC, Excel, znalost naskladňování a vyskladňování výhodou, zodpovědnost a spolehlivost, práce v týmu.
NÁPLŇ PRÁCE: kontrola, příjem a výdej zboží, evidence, nakládka a vykládka kamionů (VZV), naskladňování a vyskladňování materiálu, rozvoz po skladu.
NABÍZÍME: příspěvky na dopravné, stravenky, flexipasy, dodatková dovolená, motivační příspěvky.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky Po-Pá od 8:00-14:00 hod. na čísle 556 674 011 nebo e-mailem na hpaprskarova@sonavox.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: SONAVOX CZ s.r.o.
Okres Lešná
Odvětví práce Doprava
Pracovní pozice Skladníci
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní + praktická škola
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
Jízdní výhody
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Kontaktovat zaměstnavatele

SONAVOX CZ s.r.o.
SONAVOX CZ s.r.o. 01, Průmyslová zóna Lešná, Lhotka nad Bečvou 93, 756 41 Lešná
  • Kontaktní osoba: Helena Paprskářová
  • Telefon: +420 556 674 011
  • E-mail: hpaprskarova@sonavox.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Skladníci ve městě Lešná? Pošlete svůj životopis firmě SONAVOX CZ s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Lešná - Doprava
Lešná - nejbližší úřady práce