!! Skládání protipožárních dveří - mzda 120 Kč/hod. netto + UBYTOVÁNÍ !!
Zlín

Náplň práce:

  • Skládání protipožárních dveří
  • Kompletace dilů
  • Práce na HPP
  • jen ranní směna od 6:00 do 14:30 hod

Požadujeme:

  • manuální zručnost, fyzická zdatnost
  • samostatnost, zodpovědný přístup k práci.

Nabízíme:

  • mzda 120 Kč/hod netto
  • ubytování  1500 Kč/měsíc
  • práce ve stabilní společnosti na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce Zlín - Lukov
  • nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Amikov, s.r.o.
Okres Zlín
Odvětví práce Operátor výroby
Pracovní pozice !! Skládání protipožárních dveří - mzda 120 Kč/hod. netto + UBYTOVÁNÍ !!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 120 Kč/hod.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Zlín - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici !! Skládání protipožárních dveří - mzda 120 Kč/hod. netto + UBYTOVÁNÍ !! ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Amikov, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - Operátor výroby
Zlín - nejbližší úřady práce