Servisní technik/technička pro zemědělskou techniku

Pardubice, Dašice

Místo výkonu práce Dašice.
Nástup možný IHNED.
Náplň práce: přejímka nové zemědělské techniky a její předání zákazníkovi, příjem a výdej zem. techniky do a z opravy, servisní a opravárenské práce na svěřené technice, komunikace se zákazníkem, práce na PC, řidičský průkaz sk. B
Požadavek: řidičský průkaz sk. T výhodou
Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění atd.
První kontakt emailem.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Cerea, a.s.
Okres Dašice
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Servisní technik/technička pro zemědělskou techniku
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč
Nabídka přidána: 1. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Střední odborné (vyučen)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Absolventy SŠ
Nabízené výhody a benefity
Podnikové stravování
příspěvek
Dovolená navíc
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní technik/technička pro zemědělskou techniku ve městě Dašice? Pošlete svůj životopis firmě Cerea, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Dašice - Výroba a provoz