Servisní technik - spotřební elektronika
Říčany, Říčany

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho významného klienta, obchodní společnost z oblasti prodeje a servisu spotřební elektroniky a elektrospotřebičů hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - spotřební elektronika

Náplň práce:

• diagnostika a opravy spotřební elektroniky

• objednávání náhradních dílů

• komunikace se zákazníky a servisy po ČR

Požadujeme:

• vzdělání v oboru elektro

• praxe v oboru

• technické dovednosti, manuální zručnost,

• pokročilá znalost práce na PC

• časovou flexibilitu

Nabízíme:

• zázemí stabilní nadnárodní společnosti

• samostatnou, zajímavou práci

• zajímavé finanční ohodnocení

• firemní benefity

• pracovní doba 8:30 – 17:00

• lokalita pracoviště Říčany u Prahy

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.