SERVISNÍ TECHNIK | s AJ nebo NJ
Kraj Vysočina, Jihlava

POPIS POZICE:
Nevadí ti cestovat do zahraničí? Umíš Anglicky nebo Německy a máš platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5?

Paráda! Do naší společnosti totiž hledáme kolegu co to splňuje.

- Budeš instalovat a opravovat rotační a deskové výměníky tepla,
- Školit obsluhu zařízení u zákazníka
- Přípravovat reporty
- Servisovat hlavně v zahraničí
- Komunikovat se zákazníkem v anglickém nebo německém jazyce

Je to něco pro tebe?

BENEFITY:
- Pružná pracovní doba
- Nadstandartní vyúčtování služebních cest (diety a kapesné)
- Dovolená 4 týdny / rok
- Hrazená nemocenská (sick days) 2 dny / rok
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- Bonus za docházku 750 Kč / měsíc
- Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště až 1900Kč
- Kafeterie 300 Kč / měsíc
- Příspěvek na pojištění 500 Kč / měsíc (nárok vzniká po 6 měsících pracovního poměru)
- Možnost jazykových kurzů v rámci docházky

POŽADAVKY:
Pak budeš potřebovat:

- SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
- platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5
- komunikativní úroveň anglického nebo německého jazyka (budeš používat každý den na služební ceste při komunikaci se zákazníkem)
- ochotu s výjezdy na sl. cesty ca 80% pracovní doby
- řidičský průkaz skupiny B

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Jihlava
Pracovní pozice SERVISNÍ TECHNIK | s AJ nebo NJ
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38 000 Kč - 48 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SERVISNÍ TECHNIK | s AJ nebo NJ ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Jihlava - nejbližší úřady práce