Servisní technik manipulační techniky (VZV)
Kralupy nad Vltavou, Kralupy nad Vltavou

Nabídka:

Požadavky: Pro zahraniční obchodní společnost, která se zabývá prodejem a servisem manipulační techniky se sídlem na Praze 10, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Servisní technik do dílny v obci Postřižín.

Náplň práce:

- provádění servisní činnosti na dílně

- technická podpora

- pravidelné kontroly

- opravy, celkový servis

Co požadujeme:

- ÚSO/SŠ technického směru - obor automechanik, elektrotechnik apod.

- praxe na pozici servisní technik nebo automechanik

- znalost mechaniky, hydrauliky - vítána

- zkušenost se servisem vysokozdvižných vozíků - výhodou

- uživatelská znalost práce s PC (MS Windows, Internet)

- ŘP skupiny B, skupina C nebo T

- spolehlivost, logické a kombinační schopnosti, manuální zručnost, loajalita

- bydliště v daném regionu

Co nabízíme:

- stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti

- pracovní doba od 7,00 do 15,30

- zajímavé finanční ohodnocení

- stravenky v hodnotě 100 Kč, týden dodatkové dovolené

- systém školení, penzijní a úrazové pojištění, závodní lékařská péče, bezplatná právní klinika, teambuildingové akce a další

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: dvorakova@maxijob.cz. Případné dotazy zodpovíme na tel. 776 669 412. Aktuální nabídku našich volných pozic naleznete na www.maxijob.cz