Servisní technik
Česká republika, Česká republika

Náplň práce

Skvělá příležitost pro šikovné servisní techniky s vyhláškou 50! Mezinárodní společnost hledá nového kolegu na poskytování špičkové péče o zákazníky především z oblasti potravinářské výroby. Samozřejmostí je rozsáhlé zaškolení!
- Odpovědnost za instalaci a uvedení do provozu zařízení v potravinářských výrobách - Provádění preventivní údržby a oprav - Analýza a odstranění technických problémů - Technická podpora zákazníků, komunikace s nimi a zajištění jejich spokojenosti - Cestování za klienty v rámci ČR

Požadujeme

- Vzdělání elektrotechnického zaměření, platná vyhláška 50 §6
- Zkušenost v oblasti mechanické i elektrické údržby průmyslových zařízení (min. 3 roky)
- Schopnost číst technické výkresy a vývojové diagramy
- Znalost českého/slovenského jazyka na úrovni rodilého mluvčího
- Znalost anglického jazyka na úrovni B1/B2
- ŘP sk. B a ochota cestovat
- Prozákaznický přístup, samostatnost, zaměření na výsledky
- Znalost PLC výhodou

Nabízíme

- Zázemí silné mezinárodní společnosti
- Školení a další profesní rozvoj
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Širokou škálu firemních benefitů
- Nástup ihned nebo dle Vašich možností