Servisní mechanik stavebních strojů - Brno (40000 Kč/brutto/měs.)

Brno, Brno

Náplň práce

V současné době hledám šikovného Servisního mechanika, který bude po důkladném zaškolení na pozici provádět opravy a servis stavební techniky u zákazníků/nebo na dílně podle domluvy.
Mým klientem je mezinárodní společnost, která je špičkou v oboru stavebních strojů.

Požadujeme:

Vyučení v oboru: Opravář strojů, nebo mechanik, nebo blízkého oboru
Dobrá znalost hydraulických systémů
Manuální zručnost, spolehlivost, schopnost učit se novým věcem, zájem se dále ve svém oboru rozvíjet
Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:

Výborné finanční podmínky (nástupní mzda cca 40000 Kč/brutto/měsíc, dle zkušeností a znalostí kandidáta)
Zaměstnanecké benefity, Pracovní doba od pondělí do pátku od 7:00 - 15:30 hodin
Víkendy volné
5 týdnů placené dovolené
Služební vozidlo i k soukromým účelům
Pracovní smlouva na dobu neurčitou, dlouhodobá spolupráce
Zaškolení a následná odborná produktová školení
Možnost účastnit se školení a seminářů na centrále společnosti v zahraničí
Výborný pracovní kolektiv, moderní technologie, příjemné pracovní prostředí
Nástup do zaměstnání možný ihned: prosinec 2019, nebo leden 2020, dohodou
Místo pracoviště: BRNO

V případě Vašeho zájmu mi prosím neváhejte poslat Váš životopis.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Work Service
Okres Brno
Odvětví práce Automechanik
Pracovní pozice Servisní mechanik stavebních strojů - Brno (40000 Kč/brutto/měs.)
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servisní mechanik stavebních strojů - Brno (40000 Kč/brutto/měs.) ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Work Service ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Automechanik