Seřizovač vstřikovacích lisů

Kolín, Velký Osek

První kontakt:
Tobiášová Marie DiS., tel.: 317 073 375, 777 676 428, po - pá 8 - 15 hod,
e-mail: m.tobiasova@ais-systeme.de,
osobně: AIS, s.r.o. - Prokopa Holého 780, 281 51 Velký Osek, každý den od 9:00 - 15:00 hod na personálním oddělení.

Požadavky:
zaměření na technologie plastu, nebo příbuzný obor, praxe v automotive, znalost technické dokumentace, čtení výkresů, částečná znalost NJ výhodou, jeřábník-vazač, ŘP skup. B, VZV, znalost základní práce na PC, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost a pracovitost.

Náplň práce:
náběhy a odladění dílů na strojích DEMAG, ENGEL, odladění a nastavení parametrů ve výrobě, kontrola zařízení před a během výrobního procesu, analýza vad a následná opatření, spolupráce s oddělením kvality a výroby.

Nabízíme:
zázemí stabilní mezinárodní společnosti, nové technologie, příspěvek na stravování, placené přesčasy, bonusový systém, zvláštní prémie.

Pracovní doba:
6 - 18 hod a 18 - 6 hod.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o.
Okres Velký Osek
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Seřizovač vstřikovacích lisů
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 28 000 Kč
Nabídka přidána: 25. 5. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovně právní vztah Plný
Nabízené výhody a benefity
Jiné výhody
příspěvek na stravování, bonusový systém
Zvláštní prémie
Požadované jazyky
Němčina
2
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač vstřikovacích lisů ve městě Velký Osek? Pošlete svůj životopis firmě AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Velký Osek - Výroba a provoz