• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    33 000 - 39 000 Kč/měsíc
Seřizovač strojů ve výrobě
Stříbro

Nástup možný po dohodě (1-3/2022)
Nabízíme
- různorodou práci v malém přátelském kolektivu, ve stabilní a rozvíjející se společnosti
- férové jednání, korektní a lidský přístup
- dobré finanční ohodnocení a dovolenou navíc
- možnost osobního rozvoje a realizace, pravidelná školení a kurzy
- příspěvek na stravování a na dopravu, možnost firemního stravování

Pracovní náplň
- servis, údržba, opravy a nastavení strojů i zařízení podniku, včetně jejich dokumentace
- technická podpora výroby a zabezpečení kvality výroby
- zlepšování a inovace procesů výroby
- spolupráce s ostatními odděleními v podniku i s externími dodavateli
- manipulace s VZV, skladové a obalové hospodářství, zásobování pracovišť materiálem
- příprava dokončených objednávek k vývozu a udržování čistoty na svěřeném úseku
- zastupování nadřízeného pracovníka v době jeho nepřítomnosti

Požadujeme
- manuální zručnost, šikovnost a zkušenosti na dané pozici
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, nasazení, respekt a loajalitu, nadšení pro techniku a slušné chování
- vzdělání technického směru, jakožto i znalost práce na PC je výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Detaily o pracovním místě:
Firma: Anton Clemens s.r.o.
Okres Stříbro
Pracovní pozice Seřizovač strojů ve výrobě
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 33 000 - 39 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 18. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Stříbro - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Seřizovač strojů ve výrobě ve městě Stříbro? Pošlete svůj životopis firmě Anton Clemens s.r.o. ještě dnes.
Stříbro - nejbližší úřady práce