SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ, 30-40 000 Kč

Plzeňský kraj, Rokycany, Rokycany

POPIS POZICE:
Jste manuálně zručný, nevadí Vám práce ve třísměnném provozu a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti působící v automobilovém průmyslu!

Vaší náplní práce bude zajišťování bezproblémového chodu výrobního zařízení, snižování výskytu poruch a další úkony s tím spojené.

BENEFITY:
- 6 týdnů dovolené
- 1200 Kč výrobní bonus
- smlouvu na dobu neurčitou
- jazykové a odborné vzdělávání
- příspěvek na dojíždění 3 kč/km
- dotované stravování
- příspěvek na penzijní připojištění

POŽADAVKY:
- SOU/SŠ - nástrojař, seřizovač, zámečník
- zkušenost s údržbou nástrojů, přípravků, strojů
- manuální zručnost

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Grafton Recruitment
Okres Rokycany
Odvětví práce Údržbář
Pracovní pozice SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ, 30-40 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SEŘIZOVAČ/NÁSTROJAŘ, 30-40 000 Kč ve městě Rokycany? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Rokycany - Údržbář