SEŘIZOVAČ (AŽ 30.000 Kč)
Královéhradecký kraj, Královéhradecký kraj

Máte zkušenosti se seřizováním strojů? Hledáte právě teď novou práci? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Světová jednička na trhu v oboru těsnění hledá:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • znalost výměn forem
  • schopnost seřízení a drobných oprav strojů
  • měření a kontrola kvality výrobků
  • zajištění plynulosti výroby
  • práce ve třísměnném provozu
  • Místo výkonu práce - 10 km od Hradce Králové

CO POŽADUJEME?

  • min. výuční list ve strojírenském oboru
  • aktivní přístup k zadané práci
  • samostatnost
  • základy práce na PC

CO NABÍZÍME?

  • 13. plat
  • náborový příspěvek
  • příspěvek na dopravu
  • příplatky za odpolední směny
  • příplatky za noční směny nad rámec zákonné povinnosti
  • moderní a čisté prostředí
  • parkování v areálu firmy
  • příspěvky na stravování - výběr z až 8 jídel denně
  • jídelní automat, nápojové automaty
  • 5 týdnů dovolené
  • výuku jazyků hrazenou zaměstnavatelem
  • firemní akce - celofiremní i v rámci oddělení organizované zaměstnanci, nejen pro zaměstnance, ale i pro rodinné příslušníky
  • firemní permanentky na hokejové zápasy
  • firemní tarif i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na penzijní připojištění