Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Kutná Hora, Zruč nad Sázavou (Kutná Hora), Kutná Hora, Zruč nad Sázavou (Kutná Hora)

Obsah inzerátu

Silné vývojové zázemí s orientací na inovace je pro společnost Wikov standardem, který v posledních letech intenzivně rozvíjí. Za posledních 5 let jsme investovali téměř 100 milionů dolarů do strojního vybavení a především do oblasti vývoje a testování převodovek. Konstrukci a vývoj převodovek zajišťuje Orbital2, společnost kterou založil Dr. Frank Cunliffe a Ray Hicks v roce 2003, a která se stala součástí skupiny Wikov.

Popis pozice

strojírenská výroba vysokého odborného stupně, obsluha 3 či 5 osého frézovacího centra.

Požadujeme:

znalost práce s řídícím systémem, znalost čtení technických výkresů, znalost nástrojů a materiálů, znalost českého/slovenského jazyka - výhoda, nikoliv podmínka.

Nabízíme

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - 5 týdnů dovolené - Dotované závodní stravování v budově společnosti - Každoroční navyšování mezd - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na dopravu - Pololetní odměny na dovolenou a vánoční svátky - Zajímavé příplatky za směny - Podpora profesního růstu - Příjemná pracovní atmosféra - Firemní akce

Proč pracovat u nás

  • zázemí silné společnosti
  • přátelství kolektiv
  • benefity
  • motivující finanční ohodnocení